Крісло PROFIM ACTION 115 SFL, ергономічне, посилене (навантаження до 150 кг)

PROFIM
1938
40000,00
грн.
Країна: Польща. Клас: крісло керівника, ергономічне, посилене. Основа: алюміній. Матеріали: спинка – сітка, сидіння – тканина. Механізм: SFL, синхронний. Регулювання: висота сидіння, фіксація нахилу спинки в 6 положеннях, регулювання жорсткості гойдання, глибина сидіння (слайдер), можливість нахилу сидіння та спинки вперед, висота поперекової опори. Підголівник: широкий, 2D. Підлокітники: регульовані.

Крісло PROFIM ACTION - це крісло керівника, що забезпечує комфорт та оптимальне положення тіла, витримуючи навантаження до 150 кг. Модель має німецький сертифікат GS (Geprüfte Sicherheit), котрий підтверджує заявлену витривалість, якість та гарантовану безпеку крісла. Такі особливості як плавне регулювання нахилу сидіння та спинки, регульована підтримка попереку та регульовані підлокітники, роблять крісло ергономічним для використання під час тривалої роботи сидячи. Характерною ознакою моделі є широкий та регульований в двох площинах підголівник.

Ергономічні особливості моделі PROFIM ACTION 115 SFL

Коли ми говоримо про ергономіку, ми завжди маємо на увазі механізм, що дозволяє нам рухатися в кріслі та уникати негативних наслідків статичного сидіння, а також про набір персональних налаштувань під свої параметри та матеріали, які забезпечують комфорт та безпеку протягом щонайменше десяти років.


СИДІННЯ ТА СПИНКА

  • каркас спинки виконаний з поліамідного волокна чорного кольору (основа алюмінієва), сітчастий матеріал забезпечує правильне терморегулювання під час тривалої роботи сидячи; поперекова підтримка регулюється по висоті та глибині;
  • матеріал подушки сидіння - пінопласт холодного формування (щільність 80 кг/м3), обтягнутий тканиною; сидіння регулюється по глибині за допомогою вбудованого слайдера.

ПІДГОЛІВНИК ТА ПІДЛОКІТНИКИ

  • підголівник - відмінна риса крісла Profim Action - регулюється по висоті та глибині нахилу, як і спинка, обтягнутий сіткою;
  • підлокітники P48PU мають діапазон регулювання висоти 100 мм, а також регульовану поліуретанову подушку (+/- 30 мм) з можливістю повороту на 30° з кожного боку.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ

  • основа крісла - алюмінієва п'ятипроменева хрестовина;
  • плавний посилений газ-ліфт Heavy Duty;
  • універсальні тефлонові колеса.

Колір: Чорний

Максимальне навантаження: 150 кг

Основа: Алюміній полірований

Підголівник: Регульований

Підлокітники: Регульовані

Матеріал сидіння: Тканина

Матеріал спинки: Сітка

Механізм: Синхронний

Регулювання: Висота опори попереку, Висота сидіння, Глибина сидіння, Регульований кут спинки відносно сидіння, Сила гойдання, Фіксація кута нахилу

Гарантія: 5 років

Країна виробник: Польща

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ