Доставка та оплата


Ми працюємо з кур'єрською службою "Нова Пошта" та організуємо доставку крісла в будь-який населений пункт України до вантажного відділення - безкоштовно. Але якщо вам потрібна адресна доставка "до дверей" - уточніть деталі у консультатна.


Доставка крісел по місту Одеса

По місту Одеса працює наш власний сервіс доставки крісел. Вартість доставки складає 150-200 грн. Товар доставляється до дверей. У разі доставки великогабаритного вантажу уточнюйте наявність вантажного ліфта або можливість підйому пасажирським. При відсутності вантажного ліфта, або неможливості підняття - додатково оплачується підйом на поверх з розрахунку 50 грн/за кожний поверх.

Якщо ви вибрали оплату готівкою - розрахуватися можна з нашим кур'єром.

Якщо безготівковий розрахунок з оплатою на рахунок нашого підприємства (за реквізитами) - крісло відправляється після підтвердження оплати банком.


В якому вигляді приїжджають крісла

Попередньо ви повідомляєте чи потрібна вам збірка (ця послуга безкоштовна).

Ми привозимо крісло:

  • або, у фабричній коробці (у розібраному стані)
  • або, напівзібране - тобто зібрані основні частини вузлів: сидіння, спинка, підлокітники, але саме крісло (місце посадки) не з'єднане з газ-ліфтом та нижньою основою-крестовиною. Вам залишається тільки одна маніпуляція - поставити крісло на газ-ліфт. Але з цього моменту крісло (газ-ліфт) вже не можна буде розібрати і повернути назад до товарного вигляду.

Для корпоративних замовників та дизайнерів

Ми пропонуємо спеціальні умови.


Способи оплати

  • безготівкова форма, за реквізитами (ми платники ПДВ): ми виставляємо рахунок на фізичну або юридичну особу, щоб ви змогли оплатити рахунок через онлайн-банк, або у відділені будь-якого банку
  • переказ на платіжні картки Visa і MasterCard
  • накладений платіж для відправок Новою Поштою

У разі запитань чи уточнень - пишіть, телефонуйте, ми завжди на зв'язку.