Крісло IN-POINT (LIGHT GREY M68002), зелений

KRESLALUX
1576
15000,00
грн.
КУПИТИ ОФІСНЕ ЕРГОНОМІЧНЕ КРІСЛО IN-POINT З ГАРАНТІЄЮ
Крісло ТМ KRESLALUX призначене для сидячої роботи від 8 годин на день. Функціональний німецький дизайн крісла IN-POINT враховує контроль постави за рахунок правильної анатомії спинки, розвинену ергономіку та комфортну посадку у тканинному сидінні. Робоче крісло легко підлаштовується під стиль роботи та гармонійно вписується в інтер'єри сучасних офісів.

МЕХАНІЗМ І МАТЕРІАЛИ ОФІСНОГО КРІСА
Основа та корпус крісла виготовлені з посиленого вінілу, який використовують у флагманських кріслах японських та американських виробників. Матеріал пройшов випробування під вагою 120 кг та гарантує запас міцності крісла на 5+ років. Оббивна сітка та тканина пройшли по 50 тисяч циклів кожна, що також має на увазі не менше 5 років її експлуатації без деформацій фактури та кольору. Крім того, вони ергономічні та забезпечують правильну терморегуляцію та амортизацію в посадці.
Синхронний механізм враховує регулювання жорсткості гойдання, яке використовують для динамічного режиму роботи. Затягнувши або послабивши пружину, ви підлаштовуєте крісло під вагу так, щоб легко погойдуватися і повертатися зі спинкою. Таким чином, ви уникаєте тривалого перебування у статиці та розвантажуєте спину під час сидячої роботи.

Основание: винил. Обивка: сетка, ткань (100 тыс. циклов). Класс: эргономичное. Механизм: синхронный. Регулировки: высота, глубина сиденья (cлайдер), высота поперечной опоры, фиксация наклона, жесткость качания. Подлокотники: 4D. Подголовник: не регулируемый.

Колір: Зелений

Корпус: Сірий

Максимальне навантаження: 120 кг

Основа: Посилений пластик

Підголівник: Не регульований

Підлокітник: Регулюється

Механізм: Donati, Синхронний

Матеріал спинки: Сітка

Матеріал сидіння: Тканина

Гарантія: 3 роки

Країна виробник: Китай

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ