Крісло ENJOY BUDGET-2 (EJB2B-AB-HAM), ЕРГОНОМІЧНЕ, чорне

COMFORT SEATING
1978
13500,00
грн.
Матеріал оббивки: чорна сітка T-168-B1 (100 тис. циклів). Основа: нейлон, Посилений пластик. Механізм: синхронний. Регулювання: висота крісла, висота спинки, жорсткість гойдання, фіксація нахилу в положеннях. Підголівник: 2D. Підлокітники: регульовані. Максимальне навантаження: 120 кг, 24/7.

Крісло ENJOY BUDGET-2 - оновлена версія найбільш популярного офісного крісла серед ІТ компаній та тих компаній, де співробітники працюють довго сидячи.

Модель універсальна, з регульованою за висотою спиинкою, бездоганною сіткою, що прослужить понад 10 років і правильною ергономічною безпечною посадкою з контролем постави. Крісло ENJOY BUDGET-2 це оновлена в 2022 році версія моделі. Рекомендується використання в діапазоні ваги користувача 50-110 кг та зросту 160-190 см (діапазон приблизний, взятий з практики нашої роботи - нагадуємо, що будь-яке крісло, яке ви купуєте для себе потрібно приміряти особисто).


Чим відрізняється крісло ENJOY BUDGET 2 від попередньої версії крісла і чим привабливі його особливості

Крісло ENJOY BUDGET 2 - оновлена в 2022 році версія моделі. Зверніть увагу, що попередню версію вже знято з виробництва. Тепер це повністю сітчасте ергономічне крісло. В старій версії сидіння було тканинним, на фанерній основі, в новому ж кріслі основа посилена. Загалом від флагманського крісла Enjoy 2, так звана бюджетна версія відрізняється лише виглядом важелів управління, відсутністю слайдера сидіння і алюмінієвої хрестовини. Проте це не робить його менш стійким та зручним для використання в діапазоні ваги 50-110 кг і зросту 160-190 см. Діапазон приблизний, взятий з практики нашої роботи - нагадуємо, що будь-яке крісло, яке ви купуєте для себе потрібно міряти особисто.


Можливості регулювання ергономічного крісла ENJOY BUDGET-2:

  1. Висота посадки регулюється газ-ліфтом.
  2. Висота спинки регулюється на вибір в шести положеннях.
  3. Натяг сітки в зоні попереку регулюється за жорсткістю.
  4. Механізм фіксується в 5-ти положеннях нахилу спинки.
  5. Для режиму гойдання і правильного балансуючого руху - під сидінням розміщений важіль регулювання сили гойдання пружини, що підлаштовується під вагу користувача. Змінювати положення і рухатися частіше, навіть сидячи - критично важливо в довготривалій роботі за столом чи комп'ютером.
  6. Підлокітники та підголівник регульовані в двох площинах, за висотою та кутом оберту.

Сучасна сітка Т-168, що розрахована на мінімум 10 років щоденного використання

Сітка Т-168 - об'єднує всі оновлені в 2022 році крісла виробника Comfort Workspace, флагманські та проектні крісла. Це інноваціний матеріал, який має декілька зон розподілу по жорсткістю. Тому вона комфортно розподіляє вагу користувача. Сітка не нагріває тіло, легка в догляді і пройшла тестування на 100 тисяч циклів. Це один з кращих матеріалів оббивки, який зустрічався нам за роки роботи з декількома десятками професійних виробників ергономічних крісел в світі. Оновлений також пластик в каркасі - він став приємніший на дотик і набагато витриваліший за попередній.

Колір: Чорний

Корпус: Чорний

Максимальне навантаження: 150 кг

Основа: Посилений пластик

Механізм: Синхронний

Гарантія: 3 роки

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ