Дошка Балансу BackApp 360 Dark Grey

03020
7056,00
грн.
Backapp 360 відрізняється від усіх інших баланс-бордів. Рух м'який і регульований, що робить 360 безпечним і зручним. Це дозволяє вам балансувати в усіх напрямках і тримати вас у русі протягом дня. Backapp 360 використовує ту ж технологію, що й Backapp Smart.

Ви повертаєте чарівну кулю, щоб посилити тренування рівноваги. Ваша моторика балансу працює, коли ви стоїте на Backapp 360. Ви покращуєте поставу та тренуєте м’язи стегон і ніг. На стільці ви тренуєте в основному спину. Ось чому стілець і баланс-борд ідеально доповнюють один одного. Норвезький дизайн. Виробляється в Швеції.

Офісна балансова дошка - кращій офісний аксесуар
Нашим користувачам подобається Backapp 360 не лише тому, що вони отримують активнішу робочу атмосферу, але й тому, що дошка для балансування справді робить їх здоровішими. Балансування на 360 тренує м’язи ніг, стегон, щиколоток і хребта. Ви також посилюєте кровообіг у ногах.

Запатентована технологія
Технологія Backapp є унікальною та захищена технічними патентами. Ключовою ідеєю патенту є демпферний пристрій, що дозволяє безпечно стояти на регульованій кульці (ручці).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ